Ako byť silnou ženou?

Ako byť silnou ženou?

9. 4. 2019 Off By

Všetko naozaj závisí len od vašej psychiky. Ak máte poriadok v hlave a v duši potom máte poriadok aj v tom, ako zvládať situácie ktoré sa vyskytnú počas dňa.
Najdôležitejšie je nepodľahnúť stresu, ktorý na nás číha z každej strany. Pod nátlakom nielenže nekonáte tak ako by ste mali, ale navyše ste podráždená a to je na škodu všetkých navôkol. Preto ako prvý bod v premene na silnú ženu kladieme prácu na svojom vnútri. Naučte sa mať rada, naučte sa cítiť dobre vo svojom tele, pokiaľ tomu tak nie je, nič vám nebráni začať so sebou niečo robiť a naučte sa k sebe byť správne prísna. Pretože ak nebude mať žiadne nároky, nebudete sa mať kam posúvať a dôležité je mať motiváciu stále na sebe pracovať.

svoboda

Skúste sa každý deň za niečo pochváliť. Ak sa vám podarí účes, alebo sa pekne namaľujete alebo ak skombinujete pekný outfit ktorý vás omladí. Oceňte sa pri každej príležitosti a uvidíte ako sa zlepší vaše sebavedomie. A žena s vyšším sebavedomím ktorá sa má rada je určite vyrovnanejšia a milšia i k svojmu okoliu.
Na podporu psychickej rovnováhy skúste napríklad jogu. Skvele sa uvoľníte, urobíte niečo pre svoje telo a meditácia vám pomôže dostať sa do psychickej rovnováhy.

kráska

Ďalším krokom je, aby ste si v dennodennom uponáhľanom kolotoči našli chvíľku pre seba. Skúste sa povenovať svojmu zovňajšku pár minút každý deň. Či sa potešíte manikúrou, maskou na tvári alebo maskou na pleti, vás zovňajšok sa vám odvďačí. Všetky tieto maličkosti sú prospešné k tomu aby ste sa naučili mať radi a cítili a vyžarovali ste len to najlepšie čo môžete.
Poslednou, veľmi podstatnou vecou je, aby ste si nekládli na plecia viac ako dokážete spraviť alebo zniesť. Pripravte si plán na každý deň ktorý bude obsahovať všetky aktivity i maličkosti. Týmto plánom si stanovíte jasné ciele, ktoré budete vedieť splniť a pomôže vám odhadnúť čo všetko zvládnete.
Veríme že na ceste k silnej žene sa vám s našimi radami bude dariť a prekonáte všetky prekážky s jasnou mysľou a dobrou náladou.

Ako byť silnou ženou?
5 (100%)1